O firmie

Krótka historia
Nasza firma WW Services zajmuje się naprawą , konserwacją , oraz instalacją maszyn wtryskujących . 30 – letnia obecność na rynku pozwoliła nam nabrać doświadczenia wykonując usługi dla fabryk na całym świecie . Wszyscy nasi Klienci mają do dyspozycji wysoce wykwalifikowaną kadrę dojeżdżającą do Klienta w możliwie jak najkrótszym czasie , służącą fachową radą , wyposażoną w specjalistyczne narzędzia serwisowe i diagnostyczne .Oferujemy szeroki zakres usług serwisowych uwzględniających indywidualne potrzeby , spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Dlaczego my?

Autoryzowany serwis
Gwarancją jakości naszych usług jest pełen profesjonalizm i 30 – letnie doświadczenie w serwisowaniu maszyn wtryskujących na całym świecie . Zapewniamy pełną obsługę serwisową , wykonujemy naprawy bieżące jak i kompleksowy serwis z zachowaniem najwyższych standardów .
Usługi na całym świecie
Przez cały okres naszej działalności wykonujemy usługi w większości krajów na świecie , co pozwoliło nam wypracować własny system pracy. Naszą żelazną zasadą jest jak najszybsze dotarcie do fabryki Klienta i usunięcie usterek, tak aby przestój maszyn był jak najkrótszy. Jesteśmy gotowi do działania przez siedem dni w tygodniu , 24 godziny na dobę. Naszą pracę wykonujemy z zaangażowaniem i pasją.
Wzorowe relacje z klientami
Współpracujemy z dużymi światowymi korporacjami, gdzie mamy znakomitą opinię. Nasi technicy znają języki obce , co ułatwia i przyspiesza pracę. Fachowość i kultura osobista naszych pracowników sprzyja w kontaktach z Klientami.

Nasi Partnerzy

 
group
2
service
property
dunedworkforce